Vilma Armchair Premium
   Vilma Armchair Premium
   Vilma Armchair Premium
   Vilma Armchair Premium
   Vilma Armchair Premium
   Vilma Armchair Premium
   Vilma Armchair Premium
   Vilma Armchair Premium

   Vilma Armchair Premium

   Напиши рецензија (0)
   15.990 ден.
   20.900 ден.
   Заштеди 4.910 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Столица дизајнирана во 1963 година, но тогаш дизајнот беше авангарда пред нејзиното време и трпеливо чекаше да стане ѕвезда децении подоцна. Денес, се смета за еден од најврвните дизајни со дистинктивен израз.

   Доколку барате столица со врвен дизајн во која ќе се изгубите од уживање додека ги читате вашите омилени книги или гледате ТВ, Vilma Armchair Premium e кулминацијата на иновативниот индустриски дизајн, хармонично комбинирајќи ги издржливите материјали со луксузот и ергономијата. Ремек дело на естетиката која ќе ја подигне декорацијата на вашиот простор ниво погоре. Соодветна за секој модерен дом и бизнис простор.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Столица дизајнирана во 1963 година, но тогаш дизајнот беше авангарда пред нејзиното време и трпеливо чекаше да стане ѕвезда децении подоцна. Денес, се смета за еден од најврвните дизајни со дистинктивен израз.

   Доколку барате столица со врвен дизајн во која ќе се изгубите од уживање додека ги читате вашите омилени книги или гледате ТВ, Vilma Armchair Premium e кулминацијата на иновативниот индустриски дизајн, хармонично комбинирајќи ги издржливите материјали со луксузот и ергономијата. Ремек дело на естетиката која ќе ја подигне декорацијата на вашиот простор ниво погоре. Соодветна за секој модерен дом и бизнис простор.

   Дрвена рамка и седиште од дрво со засилена издржливост во орев боја.

   Формата на задниот дел го следи обликот на р’бетот и дава потпора на грбот. Модерниот заоблен дизајн ве „гушка”.

   Дрвени ногарки со одличен квалитет и издржливост.

   Еко-кожа издржлива и отпорна на влијанија и триење, во црна боја.

   Димензии:

   • Должина: 90cm
   • Ширина: 73 cm
   • Висина: 75 cm
   • Висина на седиштето: 38 cm

    Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.
   106-000015
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Vilma Armchair Premium

   16 други производи во иста категорија:

   Vilma Armchair Premium

   15.990 ден.
   20.900 ден.
   Заштеди 4.910 ден.
   со ДДВ