Фотелја Anesis беж-сива
   Фотелја Anesis беж-сива
   Фотелја Anesis беж-сива
   Фотелја Anesis беж-сива
   Фотелја Anesis беж-сива
   Фотелја Anesis беж-сива
   Фотелја Anesis беж-сива
   Фотелја Anesis беж-сива

   Фотелја Anesis беж-сива

   Напиши рецензија (0)
   17.900 ден.
   20.000 ден.
   Заштеди 2.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Фотелјата Anesis се одликува со удобен, луксузен и ергономски дизајн кој ќе ви овозможи удобност и релаксација за време на вашите релаксирачки часови. Со својата ротирачка функција ја прави практичен избор за вашата дневна соба или канцеларија.

   Спецификации:

   * Стабилна рамка изработена од буково дрво и иверица.

   * Ротирачка функција.

   * Поддршка на стабилна метална рамка специјално направена за издржливи седишта.

   * Мека и мазна ткаенина во беж-сива боја.

   Димензии:

   Должина: 80 cm (внатрешна 55 cm)

   Ширина: 82 см

   Висина: 103 см

   Висина на седиштето: 42 см

   Висина на наслонот: 70 см

   Длабочина на седиштето: 50 см

   Висина на ногарката: 27 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Фотелјата Anesis се одликува со удобен, луксузен и ергономски дизајн кој ќе ви овозможи удобност и релаксација за време на вашите релаксирачки часови. Со својата ротирачка функција ја прави практичен избор за вашата дневна соба или канцеларија.

   Спецификации:

   * Стабилна рамка изработена од буково дрво и иверица.

   * Ротирачка функција.

   * Поддршка на стабилна метална рамка специјално направена за издржливи седишта.

   * Мека и мазна ткаенина во беж-сива боја.

   Димензии:

   Должина: 80 cm (внатрешна 55 cm)

   Ширина: 82 см

   Висина: 103 см

   Висина на седиштето: 42 см

   Висина на наслонот: 70 см

   Длабочина на седиштето: 50 см

   Висина на ногарката: 27 см

   Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.

   Време на испорака: 10-14 дена.

   106-000021
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фотелја Anesis беж-сива

   16 други производи во иста категорија:

   Фотелја Anesis беж-сива

   17.900 ден.
   20.000 ден.
   Заштеди 2.100 ден.
   со ДДВ