Фотелја Loreta ројал беж
   Фотелја Loreta ројал беж
   Фотелја Loreta ројал беж
   Фотелја Loreta ројал беж
   Фотелја Loreta ројал беж
   Фотелја Loreta ројал беж
   Фотелја Loreta ројал беж
   Фотелја Loreta ројал беж

   Фотелја Loreta ројал беж

   Напиши рецензија (0)
   9.990 ден.
   12.000 ден.
   Заштеди 2.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комбинирајте класичнeн дизајн, издржливост и удобност во само едно парче мебел. Создадете катче за релаксација и смиреност со фотелјата Loreta 

   Спецификации:

   * Направена од дрво и кадифе.

   * Класичен дизајн

   * Достапна во ројал беж боја

   Димензии: 

   Должина: 59 см.

   Длабочина: 64 см.

   Висина: 73 см.

   Длабочина на седиштето: 48 см

   Висина на седиштето: 45 см

   Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Комбинирајте класичнeн дизајн, издржливост и удобност во само едно парче мебел. Создадете катче за релаксација и смиреност со фотелјата Loreta 

   Спецификации:

   * Направена од дрво и кадифе.

   * Класичен дизајн

   * Достапна во ројал беж боја

   Димензии: 

   Должина: 59 см.

   Длабочина: 64 см.

   Висина: 73 см.

   Длабочина на седиштето: 48 см

   Висина на седиштето: 45 см

   Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.

   146-000006
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фотелја Loreta ројал беж

   16 други производи во иста категорија:

   Фотелја Loreta ројал беж

   9.990 ден.
   12.000 ден.
   Заштеди 2.010 ден.
   со ДДВ