Фотелја Rosalie беж-сива
   Фотелја Rosalie беж-сива
   Фотелја Rosalie беж-сива
   Фотелја Rosalie беж-сива
   Фотелја Rosalie беж-сива
   Фотелја Rosalie беж-сива
   Фотелја Rosalie беж-сива
   Фотелја Rosalie беж-сива

   Фотелја Rosalie беж-сива

   Напиши рецензија (0)
   27.900 ден.
   30.000 ден.
   Заштеди 2.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ако ве привлекуваат заоблените линии, елеганцијата и модерниот дизајн, имаме совршен предлог за вашиот дом. Фотелјата Rosalie се карактеризира со модерен, префинет и елегантен изглед кој ќе ве импресионира без разлика каде ќе ја поставите. Овој производ е погоден и за професионална употреба во хотели, апартмани, соби за изнајмување и сместување.

   Спецификации:

   * Рамка изработена од армирано дрво, обложена со пена.

   * Долниот дел на насонот го поддржува 'рбетот.

   * Тапацир во беж-сива боја со голема отпорност на триење и абење.

   * Се потпира на сребрена основа.

   Димензии на производот:

   Должина: 83 см.

   Ширина: 80 см.

   Вкупна висина: 79 см.

   Висина на седиштето: 41 см

   Длабочина на седиштето: 50 см.

   Висина на наслонот: 43 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Ако ве привлекуваат заоблените линии, елеганцијата и модерниот дизајн, имаме совршен предлог за вашиот дом. Фотелјата Rosalie се карактеризира со модерен, префинет и елегантен изглед кој ќе ве импресионира без разлика каде ќе ја поставите. Овој производ е погоден и за професионална употреба во хотели, апартмани, соби за изнајмување и сместување.

   Спецификации:

   * Рамка изработена од армирано дрво, обложена со пена.

   * Долниот дел на насонот го поддржува 'рбетот.

   * Тапацир во беж-сива боја со голема отпорност на триење и абење.

   * Се потпира на сребрена основа.

   Димензии на производот:

   Должина: 83 см.

   Ширина: 80 см.

   Вкупна висина: 79 см.

   Висина на седиштето: 41 см

   Длабочина на седиштето: 50 см.

   Висина на грбот: 43 см

   Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.

   Време на испорака: 10-14 дена.

   110-000051
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фотелја Rosalie беж-сива

   16 други производи во иста категорија:

   Фотелја Rosalie беж-сива

   27.900 ден.
   30.000 ден.
   Заштеди 2.100 ден.
   со ДДВ