Фотелја кревет Sando - Grey
      Фотелја кревет Sando - Grey
      Фотелја кревет Sando - Grey
      Фотелја кревет Sando - Grey
      Фотелја кревет Sando - Grey
      Фотелја кревет Sando - Grey
      Фотелја кревет Sando - Grey
      Фотелја кревет Sando - Grey

      Фотелја кревет Sando - Grey

      Напиши рецензија (0)
      11.999 ден.
      15.999 ден.
      Заштеди 4.000 ден.
      со ДДВ
      На залиха

      Фотелја која лесно се претвора во кревет.  

      Конструкција: 100% МЕТАЛ

      Ткаенина: 100% ПОЛИЕСТЕР

      Длабочина на седиштето: 50 cm

      Ширина на седиштето: 60 cm

      Висина на седиштето: 45 cm

      Големина на кревет:

      Должина: 175 cm

      Ширина: 60 cm

      Дебелина: 23 cm

      Време на испорака: 15 дена.

      Кол:
      • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
      • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
      • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

      Фотелја која лесно се претвора во кревет.  

      Конструкција: 100% МЕТАЛ

      Ткаенина: 100% ПОЛИЕСТЕР

      Длабочина на седиштето: 50 cm

      Ширина на седиштето: 60 cm

      Висина на седиштето: 45 cm

       

       Големина на кревет:

       Должина: 175 cm

       Ширина: 60 cm

       Дебелина: 23 cm

       Дебелина на перницата за грб: 9 cm

       Висина на ногарките: 20,5 cm

       Висина на потпирачот за грб: 40 cm

       Ширина на потпирачот за рака: 4 cm

       Висина на потпирачот за рака: 15 cm

       Должина на потпирачот за рака: 35 cm

       Ребондирана пена за седење

       Ребондирана пена за грб

       Прилагодлив потпирач за грб на 14 нивоа

       Лесно се претвора во кревет

       Капацитет на максимална тежина: 100 kg 

       Време на испорака: 15 дена.

      Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите. Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

      859FTN2313
      16 производи

      Специфични референци

      Нема рецензии во моментов

      Напиши рецензија
      Фотелја кревет Sando - Grey

      16 други производи во иста категорија:

      Фотелја кревет Sando - Grey

      11.999 ден.
      15.999 ден.
      Заштеди 4.000 ден.
      со ДДВ