Фотелја Mirto масивно дрво
   Фотелја Mirto масивно дрво
   Фотелја Mirto масивно дрво
   Фотелја Mirto масивно дрво
   Фотелја Mirto масивно дрво
   Фотелја Mirto масивно дрво
   Фотелја Mirto масивно дрво
   Фотелја Mirto масивно дрво
   Фотелја Mirto масивно дрво

   Фотелја Mirto масивно дрво

   Напиши рецензија (0)
   25.900 ден.
   27.000 ден.
   Заштеди 1.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Фотелјата Mirto е направена од дрво со ретро изглед што го враќа стилот од средината на претходниот век. Оваа софистицирана фотелја ви овозможува да уживате во сето она што го нуди вашата соба. Може да се комбинира со меки и удобни перничиња за да обезбеди сеопфатна поддршка за грбот.

   Спецификации:

   Материјал на рамката: дрво кое се одликува со голема издржливост и цврстина.

   Краевите на ногарките имаат заштитни пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања.

   Боја: црна - орев

   Димензии на производот:

   Должина: 80 см.

   Длабочина: 80 см.

   Висина: 96,5 см.

   Висина на седиштето: 40 см.

   Длабочина на седиштето: 49 см.

   Должина на седиштето: 46 см.

   Висина на наслонот: 67 см

   Висина на раката (од подот): 58 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Фотелјата Mirto е направена од дрво со ретро изглед што го враќа стилот од средината на претходниот век. Оваа софистицирана фотелја ви овозможува да уживате во сето она што го нуди вашата соба. Може да се комбинира со меки и удобни перничиња за да обезбеди сеопфатна поддршка за грбот.

   Спецификации:

   Материјал на рамката: дрво кое се одликува со голема издржливост и цврстина.

   Краевите на ногарките имаат заштитни пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања.

   Боја: црна - орев

   Димензии на производот:

   Должина: 80 см.

   Длабочина: 80 см.

   Висина: 96,5 см.

   Висина на седиштето: 40 см.

   Длабочина на седиштето: 49 см.

   Должина на седиштето: 46 см.

   Висина на наслонот: 67 см

   Висина на раката (од подот): 58 см

   Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.

   Време на испорака: 10-14 дена.

   167-000001
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фотелја Mirto масивно дрво

   16 други производи во иста категорија:

   Фотелја Mirto масивно дрво

   25.900 ден.
   27.000 ден.
   Заштеди 1.100 ден.
   со ДДВ