Стол Гастон - сив
   Стол Гастон - сив
   Стол Гастон - сив
   Стол Гастон - сив
   Стол Гастон - сив
   Стол Гастон - сив
   Стол Гастон - сив
   Стол Гастон - сив

   Стол Гастон - сив

   Напиши рецензија (0)
   1.990 ден.
   2.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Поканете го скандинавскиот ретро стил во вашиот дом, со прекрасниот стол Гастон. Одберете боја која ја отсликува вашата личност или уредете го ентериерот комбинирајќи го со други парчиња мебел за впечатлив визуелен ефект. Гастон има седиште од еко кожа и цврсти дрвени ногарки, кои ја комплетираат естетиката на оваа трпезариска столица.

   Спецификации:

   - Изработен од црсто дрво и полипропилен 2800g/m3, со PU.
   - Достапен во повеќе бои.

   Димензии:

   Должина 47.5cm
   Длабочина 57cm
   Висина 80.5cm
   Висина на седиште 47cm

   Едноставна монтажа по упатство, кое е вклучено во пакувањето.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   127-000103

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Стол Гастон - сив

   9 други производи во иста категорија:

   Стол Гастон - сив

   1.990 ден.
   2.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ