Метален стол Sotto L
   Метален стол Sotto L
   Метален стол Sotto L
   Метален стол Sotto L
   Метален стол Sotto L
   Метален стол Sotto L
   Метален стол Sotto L

   Метален стол Sotto L

   Напиши рецензија (0)
   2.190 ден.
   2.890 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Стол кој се карактеризира со цврста метална рамка, издржливо перниче и елегантен стил. Одлично се вкопува во сечиј дом, канцеларија или кафуле.

   Спецификации:

   * Направен од метал

   * Вклучува 1 перница за седиште направена од PU

   * Достапна во црна боја.

   Ширина: 53 cm Висина: 80 cm  Длабочина: 51 cm

   Висина на седиштето: 45 cm

   Носивост: 140 kg

   Време на испорака: 10-15 дена.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Стол кој се карактеризира со цврста метална рамка, издржливо перниче и елегантен стил. Одлично се вкопува во сечиј дом, канцеларија или кафуле.

   Спецификации:

   * Направен од метал

   * Вклучува 1 перница за седиште направена од PU

   * Достапна во црна боја.

   Ширина: 53 cm Висина: 80 cm  Длабочина: 51 cm

   Висина на седиштето: 45 cm

   Носивост: 140 kg

   Време на испорака: 10-15 дена.

   452BTM1101
   50 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Метален стол Sotto L

   9 други производи во иста категорија:

   Метален стол Sotto L

   2.190 ден.
   2.890 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ