Стол Бела 014
   Стол Бела 014
   Стол Бела 014
   Стол Бела 014
   Стол Бела 014
   Стол Бела 014
   Стол Бела 014
   Стол Бела 014

   Стол Бела 014

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   3.600 ден.
   Заштеди 610 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ако барате компактна терпезариска столица со импресивен дизајн која се вклопува во секој простор од вашиот дом или канцеларија, тогаш столицата Бела е идеален избор за вас. 

   Спецификации:

   * Наслон и седиште изработени од армирана рамка и тапацирани со PU.

   * Ногарките се направени од метал.

   Димензии на производот:

   Должина: 44 см.

   Длабочина: 50 см.

   Висина: 88 см.

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-14 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Ако барате компактна терпезариска столица со импресивен дизајн која се вклопува во секој простор од вашиот дом или канцеларија, тогаш столицата Бела е идеален избор за вас. 

   Спецификации:

   * Наслон и седиште, изработени од армирана рамка и тапацирани со PU.

   * Ногарките се направени од метал.

   Димензии на производот:

   Должина: 44 см.

   Длабочина: 50 см.

   Висина: 88 см.

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-14 дена

   029-000014
   94 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Стол Бела 014

   9 други производи во иста категорија:

   Стол Бела 014

   2.990 ден.
   3.600 ден.
   Заштеди 610 ден.
   со ДДВ