Стол Julita бела боја
   Стол Julita бела боја
   Стол Julita бела боја
   Стол Julita бела боја
   Стол Julita бела боја
   Стол Julita бела боја
   Стол Julita бела боја
   Стол Julita бела боја

   Стол Julita бела боја

   Напиши рецензија (0)
   1.590 ден.
   2.590 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Доколку барате столица со модерен дизајн кој хармонично ги комбинира иновативниот дизајн со издржливите материјали, Julita е совршениот избор за вас. Столица која значително ќе го осовремени вашиот простор.

   Трпезариската столица Julita има полипропиленско седиште и ногарки од буково дрво.

   Краевите на ногарките имаат пластични капаци за заштита на подот.

   Материјал: Полипропилен

   Боја: бела

   Монтажа: да 

   Димензии: 

   Должина 46 см

   Длабочина 50 см

   Висина 82 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   029-000034
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Стол Julita бела боја

   16 други производи во иста категорија:

   Стол Julita бела боја

   1.590 ден.
   2.590 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ