Метален стол Sotto
   Метален стол Sotto
   Метален стол Sotto
   Метален стол Sotto
   Метален стол Sotto

   Метален стол Sotto

   Напиши рецензија (0)
   1.999 ден.
   2.690 ден.
   Заштеди 691 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Стол кој се карактеризира со цврста метална рамка, издржливо перниче и елегантен стил. Одлично се вкопува во сечиј дом, канцеларија или кафуле.

   Спецификации:

   * Направен од метал

   * Вклучува 1 перница за седиште направена од PU

   * Достапна во црна боја.

   Ширина: 41 cm Висина: 83 cm  Длабочина: 41 cm

   Висина на седиштето: 45 cm

   Ширина на седиштето: 41 cm

   Висина на потпирачот за грб: 38 cm

   Ширина на потпирачот: 31 cm

   Носивост: 140 kg

   Време на испорака: 10-15 дена.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Стол кој се карактеризира со цврста метална рамка, издржливо перниче и елегантен стил. Одлично се вкопува во сечиј дом, канцеларија или кафуле.

   Спецификации:

   * Направен од метал

   * Вклучува 1 перница за седиште направена од PU

   * Достапна во црна боја.

   Ширина: 41 cm Висина: 83 cm  Длабочина: 41 cm

   Висина на седиштето: 45 cm

   Ширина на седиштето: 41 cm

   Висина на потпирачот за грб: 38 cm

   Ширина на потпирачот: 31 cm

   Носивост: 140 kg

   Време на испорака: 10-15 дена.

   203DRG1604
   50 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Метален стол Sotto

   9 други производи во иста категорија:

   Метален стол Sotto

   1.999 ден.
   2.690 ден.
   Заштеди 691 ден.
   со ДДВ