Закачалка Радо
   Закачалка Радо

   Закачалка Радо

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Елегантна закачалка со метална и хромирана конструкција

   Елегантна форма

   Декоративни пластични елементи

   Место за поставување чадори

   Тежина: 5 kg

   Висина: 1730 mm.

   Напомена:
   Доколку го нема на залиха, производот се испорачува во рок од 14 работни дена.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   5009000002
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Закачалка Радо

   16 други производи во иста категорија:

   Закачалка Радо

   3.990 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ