Дрвена полица за вино 700х440х250
   Дрвена полица за вино 700х440х250

   Дрвена полица за вино 700х440х250

   Напиши рецензија (0)
   800 ден.
   1.600 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Висина 700 / Ширина 440 / Длабочина 250

   Полица за 20 шишиња вино

   Дебелина на летва: 14x45mm

   Материјал: цврсто борово дрво

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Висина 700 / Ширина 440 / Длабочина 250

   Полица за 20 шишиња вино

   Дебелина на летва: 14x45mm

   Материјал: цврсто борово дрво

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   601520
   94 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дрвена полица за вино 700х440х250

   16 други производи во иста категорија:

   Дрвена полица за вино 700х440х250

   800 ден.
   1.600 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ