МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x750x350 галванизирана
   МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x750x350 галванизирана

   МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x750x350 галванизирана

   Напиши рецензија (0)
   2.700 ден.
   3.600 ден.
   Заштеди 900 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рафт со вкупна носивост од 875 kg. | Лесно склопување без употреба на шрафови | 5 години гаранцијаБрза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   димензии ВхШхД: 1800x750x350

   број на полици: 5

   боја: Галванизирана

   носивост по полица [Кг]: 175

   материјал на конструкција: метал

   материјал на полица: медијапан

   гаранција: 5 години

   (Гарантниот рок почнува од денот на купување и трае 5 години. Гаранцијата не важи во случај на неправилна монтажа и неадекватно ракување при употреба и транспорт).

   601100
   133 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x750x350 галванизирана

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x750x350 галванизирана

   2.700 ден.
   3.600 ден.
   Заштеди 900 ден.
   со ДДВ