Метален рафт MAX 54567 180Х120Х40 5Х175KG
   Метален рафт MAX 54567 180Х120Х40 5Х175KG

   Метален рафт MAX 54567 180Х120Х40 5Х175KG

   Напиши рецензија (0)
   4.190 ден.
   5.190 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рафт со вкупна носивост од 875 кг. | Лесно склопување | Брза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии: 180 x 120 x 40cm

   Број на полици: 5 x 175 kg

   Вкупна носивост: 875 kg

   Боја: Галванзирана

   Материјал: Метал-Медијапан

   Монтажа: Жлебови

   803756
   12 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Метален рафт MAX 54567 180Х120Х40 5Х175KG

   16 други производи во иста категорија:

   Метален рафт MAX 54567 180Х120Х40 5Х175KG

   4.190 ден.
   5.190 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ