МЕТАЛЕН РАФТ TECHNO 1800x1000x400 White
   МЕТАЛЕН РАФТ TECHNO 1800x1000x400 White
   МЕТАЛЕН РАФТ TECHNO 1800x1000x400 White
   МЕТАЛЕН РАФТ TECHNO 1800x1000x400 White

   МЕТАЛЕН РАФТ TECHNO 1800x1000x400 White

   Напиши рецензија (0)
   4.700 ден.
   6.200 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рафт со вкупна носивост од 650 kg. | Лесно склопување без употреба на шрафови | 5 години гаранцијаБрза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   димензии ВхШхД: 1800x1000x400

   број на полици: 5

   боја: Бела

   носивост по полица [Кг]: 130

   вкупна носивост [Кг]: 650

   материјал на конструкција: метал

   материјал на полица: метал

   гаранција: 5 години

   (Гарантниот рок почнува од денот на купување и трае 5 години. Гаранцијата не важи во случај на неправилна монтажа и неадекватно ракување при употреба и транспорт).

   601300
   42 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ TECHNO 1800x1000x400 White

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ TECHNO 1800x1000x400 White

   4.700 ден.
   6.200 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ