МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ДРУМИ 1800Х1000Х400 5Х100кг
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ДРУМИ 1800Х1000Х400 5Х100кг
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ДРУМИ 1800Х1000Х400 5Х100кг

   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ДРУМИ 1800Х1000Х400 5Х100кг

   Напиши рецензија (0)
   5.790 ден.
   7.290 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рафт со вкупна носивост од 500 кг. | Лесно склопување | Брза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модел: 1179

   Број на полици: 5

   Вкупна носивост: 500 kg

   Висина: 1800 mm

   Ширина: 1000 mm

   Длабочина: 400 mm

   25262
   7 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ДРУМИ 1800Х1000Х400 5Х100кг

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ДРУМИ 1800Х1000Х400 5Х100кг

   5.790 ден.
   7.290 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ