МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС 2130Х1200Х450 5Х250кг
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС 2130Х1200Х450 5Х250кг
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС 2130Х1200Х450 5Х250кг

   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС 2130Х1200Х450 5Х250кг

   Напиши рецензија (0)
   5.790 ден.
   7.290 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   6Метален рафт со вкупна носивост од 1.250 кг. | Лесно склопување | Брза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модел: 1182

   Број на полици: 5

   Вкупна носивост: 1250 kg

   Висина: 2130 mm

   Ширина: 1200 mm

   Длабочина: 450 mm

   25236
   24 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС 2130Х1200Х450 5Х250кг

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС 2130Х1200Х450 5Х250кг

   5.790 ден.
   7.290 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ