МЕТАЛЕН РАФТ CLASICO 1800x750x300
   МЕТАЛЕН РАФТ CLASICO 1800x750x300
   МЕТАЛЕН РАФТ CLASICO 1800x750x300
   МЕТАЛЕН РАФТ CLASICO 1800x750x300
   МЕТАЛЕН РАФТ CLASICO 1800x750x300

   МЕТАЛЕН РАФТ CLASICO 1800x750x300

   Напиши рецензија (0)
   2.800 ден.
   3.800 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рафт со вкупна носивост од 450 kg. | Лесно склопување со употреба на шрафови | 5 години гаранцијаБрза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   димензии ВхШхД: 1800x750x300

   број на полици: 6

   боја: Бела

   носивост по полица [Кг]: 75

   материјал на конструкција: метал

   материјал на полица: метал

   гаранција: 5 години

   (Гарантниот рок почнува од денот на купување и трае 5 години. Гаранцијата не важи во случај на неправилна монтажа и неадекватно ракување при употреба и транспорт).

   601400
   15 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ CLASICO 1800x750x300

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ CLASICO 1800x750x300

   2.800 ден.
   3.800 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ