МЕТАЛЕН РАФТ ДРУМИ 1800х900х400 5Х130кг
   МЕТАЛЕН РАФТ ДРУМИ 1800х900х400 5Х130кг

   МЕТАЛЕН РАФТ ДРУМИ 1800х900х400 5Х130кг

   Напиши рецензија (0)
   4.590 ден.
   5.790 ден.
   Заштеди 1.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рафт со вкупна носивост од 650 кг. | Лесно склопување | Брза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модел: 1180

   Број на полици: 5

   Вкупна носивост: 650kg

   Висина: 1800 mm

   Ширина: 900 mm

   Длабочина: 400 mm

   Материјал: Метал

   800147
   15 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ ДРУМИ 1800х900х400 5Х130кг

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ ДРУМИ 1800х900х400 5Х130кг

   4.590 ден.
   5.790 ден.
   Заштеди 1.200 ден.
   со ДДВ