Барски стол Natural Black
   Барски стол Natural Black

   Барски стол Natural Black

   Напиши рецензија (0)
   3.490 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Висина: 75cm

   Метална конструкција

   Седло изработено од дрво

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Висина: 75cm

   Метална конструкција

   Седло изработено од дрво

   054-003489
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Барски стол Natural Black

   1 друг производ во иста категорија:

   Барски стол Natural Black

   3.490 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ