• Ново
  Iskra BN46PL-RV145 Бензинска косилка за трева
  Iskra BN46PL-RV145 Бензинска косилка за трева

  Iskra BN46PL-RV145 Бензинска косилка за трева

  Напиши рецензија (0)
  13.999 ден.
  19.990 ден.
  Заштеди 5.991 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Одлична, бензиска косилка за трева од ISKRA.

  Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење,

  ќе ви овозможи професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!

  • Волумен на моторот: 144,3 cm3

  • Тип на моторот: ЧЕТИРИ ТАКТЕН мотор

  • Режим на возење: на притискање

  • моќност: 2,5 kW

  • Капацитет на резервоарот за гориво: 1.0L

  • Прилагодлива висина на сечење 8 позиции: 25-75 mm

  • Максимална ширина на сечењето: Ø 460 mm

  • Обем на корпа за трева: 62L

  • 24 месеци гаранција

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Одлична, бензиска косилка за трева од ISKRA.

  Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење,

  ќе ви овозможи професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!

  • Волумен на моторот: 144,3 cm3

  • Тип на моторот: ЧЕТИРИ ТАКТЕН мотор

  • Режим на возење: на притискање

  • моќност: 2,5 kW

  • Капацитет на резервоарот за гориво: 1.0L

  • Прилагодлива висина на сечење 8 позиции: 25-75 mm

  • Максимална ширина на сечењето: Ø 460 mm

  • Обем на корпа за трева: 62L

  • 24 месеци гаранција

  BN46PL-RV145
  11 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Iskra BN46PL-RV145 Бензинска косилка за трева

  5 други производи во иста категорија:

  Iskra BN46PL-RV145 Бензинска косилка за трева

  13.999 ден.
  19.990 ден.
  Заштеди 5.991 ден.
  со ДДВ