Предно светло MAX USB-B013
   Предно светло MAX USB-B013

   Предно светло MAX USB-B013

   Напиши рецензија (0)
   1.019 ден.
   2.250 ден.
   Заштеди 1.231 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Материјал: Алуминиум

   СветлостLED: Исклучително јака

   Светлост- CREE 3X T6LED 800 Лумени,LED боја: Бела

   Напојување: USB со вградена 2400mA

   Литиум полимерни батеии на полнење

   5 РАБОТНИ ЧАСОВИ со 3 часови полнење

   од 300 до 500 метри осветлување во

   далечина

   3 х програми-модови: Јако/Слабо/трепкање

   Вградено USB output со можност да

   биде Power bank

   Супер лесен материјал 180 грам

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   25995
   45 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Предно светло MAX USB-B013

   16 други производи во иста категорија:

   Предно светло MAX USB-B013

   1.019 ден.
   2.250 ден.
   Заштеди 1.231 ден.
   со ДДВ