Пумпа со висок притисок MAX BP-04
   Пумпа со висок притисок MAX BP-04

   Пумпа со висок притисок MAX BP-04

   Напиши рецензија (0)
   969 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Пумпа за велосипед

   Висок притисок 140 ПСИ

   Материјал: Титаниум + Алуминиум

   Тежина: 910 грама

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   26023
   21 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пумпа со висок притисок MAX BP-04

   6 други производи во иста категорија:

   Пумпа со висок притисок MAX BP-04

   969 ден.
   со ДДВ