Велосипед VENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен
   Велосипед VENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен
   Велосипед VENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен

   Велосипед VENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен

   Напиши рецензија (0)
   9.999 ден.
   10.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште црно зелено CENTURY SG-322

   Рачки за волан MEGA црно зелени краци

   Крива на волан 620MM 22.2X25.4MM црн

   Сет V PVC без рачни кочници

   Педали PVC KLASIK акција

   Среден погон MTB црн 22/32/42Т

   Средна осовина MTB на штраф 5S

   Ланец MTB MAYA Z33 P6001

   Ообрач V1 26" сив 36 дупки V1.26SV.

   Предна глава MTB 36R

   Задна глава MTB 36R

   SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU

   Индекс на фаза црно жолт 13T-28T SHUN F.

   Среден менувач TOP PULL FRICTION 42T SIPO

   Менувач заден кинески на кука

   Рачен менувач POWER 7INDEX SFT-30

   Гаранција:  1 година

   1260207
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед VENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед VENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен

   9.999 ден.
   10.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ