Велосипед VISITOR FAS2816S6 28'' fashion lady
   Велосипед VISITOR FAS2816S6 28'' fashion lady
   Велосипед VISITOR FAS2816S6 28'' fashion lady
   Велосипед VISITOR FAS2816S6 28'' fashion lady

   Велосипед VISITOR FAS2816S6 28'' fashion lady

   Напиши рецензија (0)
   16.999 ден.
   18.999 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Бренд: visitor

   Боја: црна, бела

   Материјал: челик

   Тип: fashion

   Димензија на тркала: 28 inch

   Величина на рамот : 17''

   Број на брзини: 6

   Висина на возач: 155-178cm (s/m)

   Venera Bike
   1280128
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед VISITOR FAS2816S6 28'' fashion lady

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед VISITOR FAS2816S6 28'' fashion lady

   16.999 ден.
   18.999 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ