Џампери

Поткатегории

Активни филтери

Дубак Формула 3 во 1

Цена 5 490 ден
Распродадено

• Достапно во 2 бои: Син и црвен.

• Може да се користи на 3 начини, како клацкалка, дубак и туркало

• Помага при првите чекори на детето

• Дубак во облик на формула

• Изработен од високо квалитетна и безбедна пластика и материјали

• Безбеден за детето

• Лесен за склопување

• Компактен за складирање.

Дубак и џампер 2 во 1

Цена 3 590 ден
Распродадено

• 3 нивоа на подесување на висината.

• Препорачана возраст за да се користи дубак џамперот 6+ месеци.

• Музичка играчка пијано на батерии и други играчки кои ќе го задржат вниманието на детенцето.

• Производот користи 2x1.5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето .

Џампер - розев

Цена 3 990 ден
8 На залиха

• Најпрво џампер а потоа и масичка за мултифункционална употреба, 2 во 1 производ практичен за употреба и разубавување на вашиот ентериер.

• Производ којшто го одобруваат сите ортопеди за правилна подготовка на дечињата за процесот на самостојно одење. Со забава и игра ќе ги вежбаат и зацврстуваат мускулите на ноџињата.

• Производот содржи удобно седиште, тропки и овозможува музички и светлосни сигнали.

• Димензии на производот: 60x60x60 cm.

• Димензии на пакувањето: 61x61x14 cm.

Џампер - зелен

Цена 3 990 ден
Распродадено

• Најпрво џампер а потоа и масичка за мултифункционална употреба, 2 во 1 производ практичен за употреба и разубавување на вашиот ентериер.

• Производ којшто го одобруваат сите ортопеди за правилна подготовка на дечињата за процесот на самостојно одење. Со забава и игра ќе ги вежбаат и зацврстуваат мускулите на ноџињата.

• Производот содржи удобно седиште, тропки и овозможува музички и светлосни сигнали.

• Димензии на производот: 60x60x60 cm.

• Димензии на пакувањето: 61x61x14 cm.

Kikka Boo - Fantasia џампер

Цена 3 290 ден
Распродадено

Fantasia, џамперот за на врата го прави играњето на бебето уште попријатно од вообичаеното. Тоа ја задоволува љубопитноста на бебето му помага при и за стабилен раст на телото. Вклучете некои од нежните мелодии и светла, и подготвени сте!

Производот е додаен за споредба.