Џампер - Kikka Boo - Forest Fun
   Џампер - Kikka Boo - Forest Fun
   Џампер - Kikka Boo - Forest Fun
   Џампер - Kikka Boo - Forest Fun
   Џампер - Kikka Boo - Forest Fun
   Џампер - Kikka Boo - Forest Fun
   Џампер - Kikka Boo - Forest Fun
   Џампер - Kikka Boo - Forest Fun
   Џампер - Kikka Boo - Forest Fun
   Џампер - Kikka Boo - Forest Fun
   Џампер - Kikka Boo - Forest Fun
   Џампер - Kikka Boo - Forest Fun
   Џампер - Kikka Boo - Forest Fun
   Џампер - Kikka Boo - Forest Fun

   Џампер - Kikka Boo - Forest Fun

   Напиши рецензија (0)
   6.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Џамперот за бебиња е прекрасен начин да ги стимулирате раните моторни функции на вашето бебе.

   Вашето бебе се забавува максимално и при тоа е целосно безбедно.

   Џамперот го прави играњето поинтересно и ја задоволува љубопитноста на бебето и помага во неговиот стабилен раст и развој на телото.

   Наменето за деца над 6 месеци до 11,3 кг.

   Меко и удобно ротирачко седиште од 360 степени.

   Прилагодување на висината во 3 позиции.

   Музички панел со 10 мелодии кои имитираат звуци на животни.

   Светлосни сигнали за привлекување на вниманието на бебето.

   Користи 3х1,5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   Димензии на пакувањето : 56x62x18

   Димензии на производот : 75x75x75

   550409
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Џампер - Kikka Boo - Forest Fun

   4 други производи во иста категорија:

   Џампер - Kikka Boo - Forest Fun

   6.890 ден.
   со ДДВ