Транспортер - GIZMO
   Транспортер - GIZMO
   Транспортер - GIZMO
   Транспортер - GIZMO
   Транспортер - GIZMO
   Транспортер - GIZMO

   Транспортер - GIZMO

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тенда на транспортерот која може да се отстрани.

   • Рачката може да се прилагоди во зависност од потребата.

   • Транспортерот може да се користи од 0 до 13 kg.

   • Многу лесно со еден клик може да се сврти и постави во насока на движење на количката или обратно, со лице кон мајката.

   • Димензии на производот: 42x57x37

   7885047
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Транспортер - GIZMO

   1 друг производ во иста категорија:

   Транспортер - GIZMO

   2.990 ден.
   со ДДВ