IKEA ASKHOLMEN Стол на расклопување за надоворешна употреба
   IKEA ASKHOLMEN Стол на расклопување за надоворешна употреба
   IKEA ASKHOLMEN Стол на расклопување за надоворешна употреба
   IKEA ASKHOLMEN Стол на расклопување за надоворешна употреба
   IKEA ASKHOLMEN Стол на расклопување за надоворешна употреба

   IKEA ASKHOLMEN Стол на расклопување за надоворешна употреба

   Напиши рецензија (0)
   3.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал: багремово дрво

   Боја:  кафенa

   Димензии на производот:

   Ширина: 36 cm

   Длабочина: 49 cm

   Висина: 87 cm

   Седло, ширина: 36 cm

   Седло, длабочина: 30 cm

   Седло, висина: 46 cm

   Број пакети: 1

   Димензии на пакувањето: 

   Должина: 108 cm

   Ширина: 61 cm

   Висина: 7 cm

   Бруто тежина на пакувањето: 4.50 kg

   50240031
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA ASKHOLMEN Стол на расклопување за надоворешна употреба

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA ASKHOLMEN Стол на расклопување за надоворешна употреба

   3.999 ден.
   со ДДВ