Нишалка на јаже INART црна
   Нишалка на јаже INART црна
   Нишалка на јаже INART црна
   Нишалка на јаже INART црна

   Нишалка на јаже INART црна

   Напиши рецензија (0)
   2.490 ден.
   3.290 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Висечки нишалка со јаже

   Исто така погодна за внатрешна употреба

   Димензии 60х80х135см

   Максимална носивост: 250кг 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   3-50-243-0013
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Нишалка на јаже INART црна

   16 други производи во иста категорија:

   Нишалка на јаже INART црна

   2.490 ден.
   3.290 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ