Газебо шестоаголно со ограда
   Газебо шестоаголно со ограда

   Газебо шестоаголно со ограда

   Напиши рецензија (0)
   22.900 ден.
   29.000 ден.
   Заштеди 6.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии: 

   Дијаметар: 175 cm

   Висина: 275 cm

   Материјал: 

   Матал 

   Полиестер 

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Ова газебо ќе ве заштити вас и вашите најблиски од сонцето.

   Тој е идеален избор за вашата градина бидејќи има и огради околу периметарот.

   Уживајте во топлите денови удобно во друштво на вашите најблиски.

   17-Е9382
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Газебо шестоаголно со ограда

   16 други производи во иста категорија:

   Газебо шестоаголно со ограда

   22.900 ден.
   29.000 ден.
   Заштеди 6.100 ден.
   со ДДВ