Маса NAOKI 100x45cm сива
   Маса NAOKI 100x45cm сива
   Маса NAOKI 100x45cm сива
   Маса NAOKI 100x45cm сива
   Маса NAOKI 100x45cm сива

   Маса NAOKI 100x45cm сива

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ногарките се изработени од метал.

   Горниот дел е изработен од PE ратан. PE ратан е синтетички тип на ратан со висока издржливост, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови.

   Калено проѕирно стакло 6mm

   Висока издржливост: погоден за надворешна употреба - отпорност на временски услови и влажност.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на производот:

   Должина: 100 см

   Ширина: 45 см

   Висина: 46 см

   140-000006
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Маса NAOKI 100x45cm сива

   16 други производи во иста категорија:

   Маса NAOKI 100x45cm сива

   3.990 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ