Gazebo тенда - зелена боја
   Gazebo тенда - зелена боја

   Gazebo тенда - зелена боја

   Напиши рецензија (0)
   2.999 ден.
   3.499 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензија: 3x4m

   Димензија на конструкцијата: 18/18/24mm

   Ткаенина: 100g/m2 PE

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   FGZ1
   18 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Gazebo тенда - зелена боја

   16 други производи во иста категорија:

   Gazebo тенда - зелена боја

   2.999 ден.
   3.499 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ