Метален стол Metal Tade Black 54x58x73cm.
   Метален стол Metal Tade Black 54x58x73cm.
   Метален стол Metal Tade Black 54x58x73cm.
   Метален стол Metal Tade Black 54x58x73cm.
   Метален стол Metal Tade Black 54x58x73cm.
   Метален стол Metal Tade Black 54x58x73cm.
   Метален стол Metal Tade Black 54x58x73cm.
   Метален стол Metal Tade Black 54x58x73cm.

   Метален стол Metal Tade Black 54x58x73cm.

   Напиши рецензија (0)
   1.290 ден.
   1.600 ден.
   Заштеди 310 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Димензии

   Должина 54 см

   Ширина 58 см

   Висина 73 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Градинското столче Metal Tade Black е изработено од метал. Одличен избор на стол за да се заштеди простор при складирање.

   130-000014

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Метален стол Metal Tade Black 54x58x73cm.

   16 други производи во иста категорија:

   Метален стол Metal Tade Black 54x58x73cm.

   1.290 ден.
   1.600 ден.
   Заштеди 310 ден.
   со ДДВ