Балкон сет - маса и 2 столици - темно сива
   Балкон сет - маса и 2 столици - темно сива

   Балкон сет - маса и 2 столици - темно сива

   Напиши рецензија (0)
   5.999 ден.
   7.999 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии на маса: 80*67cm

   Димензии на ногарки: 25*0,8cm

   Калено стакло - дебелина: 5mm

   Материјал: Ратан

   Димензии на маса: 80*67cm

   Димензии на ногарки: 25*0,8cm

   Боја: Темно сива

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   FBS2S
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Балкон сет - маса и 2 столици - темно сива

   16 други производи во иста категорија:

   Балкон сет - маса и 2 столици - темно сива

   5.999 ден.
   7.999 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ