Чадор за сонце - зелена боја - 2х3m
   Чадор за сонце - зелена боја - 2х3m

   Чадор за сонце - зелена боја - 2х3m

   Напиши рецензија (0)
   3.499 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии на чадорот: 2*3m                   

   Метален столб: Ø38mm

   Метални ребра: 18*12mm

   Ткаенина: 160g полиестер

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   FSK1
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Чадор за сонце - зелена боја - 2х3m

   16 други производи во иста категорија:

   Чадор за сонце - зелена боја - 2х3m

   3.499 ден.
   со ДДВ