Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња
   Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња
   Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња
   Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња
   Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња
   Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња
   Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња
   Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња
   Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња
   Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња
   Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња
   Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња
   Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња
   Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња

   Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња

   Напиши рецензија (0)
   15.990 ден.
   19.000 ден.
   Заштеди 3.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња

   Комплетот содржи тросед, маса и две табуретки 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Комплетот е изработен од плетен/ратан, синтетички материјал со посебна техника на ткаење и со голема отпорност на надворешни климатски услови и метална рамка.

   Масата има полистиренска површина и перниче на софата со патент за лесно отстранување на капакот.

   Масата и табуретките може да се чуваат под софата, а со тоа ви нудат лесно складирање и врвна ергономија.

   Карактеристики и димензии на масата:

   • Рамка: Метал
   • Поставата: Ратан
   • Површина: полистирен
   • Должина: 118 см.
   • Ширина: 56 см
   • Висина: 35 см.

   Карактеристики и димензии на троседот:

   • Рамка: Метал
   • Поставата: Ратан
   • Со перниче за седење
   • Должина: 140 см.
   • Ширина: 78 см
   • Висина: 89 см.

   Карактеристики и димензии на табуретките:

   • Рамка: Метал
   • Поставата: Ратан
   • Должина: 56 см.
   • Ширина: 46 см.
   • Висина: 30 см.

   134-000008
   8 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња

   16 други производи во иста категорија:

   Гарнитура Nadin Brown 4 парчиња

   15.990 ден.
   19.000 ден.
   Заштеди 3.010 ден.
   со ДДВ