Маса NAOKI 80x80cm сива
   Маса NAOKI 80x80cm сива
   Маса NAOKI 80x80cm сива
   Маса NAOKI 80x80cm сива
   Маса NAOKI 80x80cm сива

   Маса NAOKI 80x80cm сива

   Напиши рецензија (0)
   4.290 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Стабилна метална конструкција со отпорност на абење.

   Горниот дел на масата е изработен од калено стакло 6mm.

   Декоративниот дел е изработен од извонреден PE ратан. PE ратан е вид на еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови.

   Висока издржливост: погоден за надворешна употреба, како изложеност на лоши временски услови и влажност.

   Димензии:

   Должина: 80 см

   Ширина: 80 см

   Висина: 78 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на производот:

   Должина: 100 см

   Ширина: 45 см

   Висина: 46 см

   140-000002
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Маса NAOKI 80x80cm сива

   16 други производи во иста категорија:

   Маса NAOKI 80x80cm сива

   4.290 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ