Метална маса WATSON 60x60cm сива
   Метална маса WATSON 60x60cm сива
   Метална маса WATSON 60x60cm сива
   Метална маса WATSON 60x60cm сива
   Метална маса WATSON 60x60cm сива

   Метална маса WATSON 60x60cm сива

   Напиши рецензија (0)
   1.990 ден.
   2.590 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Конструкција изработена од висококвалитетен метал.

   Горниот дел на маса изработен од калено стакло 5mm.

   Висока издржливост: погоден за надворешна употреба - отпорност на временски услови и влажност.

   Димензии: 

   Должина: 60 ​​см

   Ширина: 60 ​​см

   Висина: 70 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   130- 000030
   17 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Метална маса WATSON 60x60cm сива

   16 други производи во иста категорија:

   Метална маса WATSON 60x60cm сива

   1.990 ден.
   2.590 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ