Гнездо нишалка HUDSON - сива
   Гнездо нишалка HUDSON - сива
   Гнездо нишалка HUDSON - сива
   Гнездо нишалка HUDSON - сива
   Гнездо нишалка HUDSON - сива
   Гнездо нишалка HUDSON - сива
   Гнездо нишалка HUDSON - сива
   Гнездо нишалка HUDSON - сива

   Гнездо нишалка HUDSON - сива

   Напиши рецензија (0)
   10.990 ден.
   12.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Стабилна конструкција изработена од квалитетен метал, отпорен на абење.

   Перницата е изработена од PP ткаенина во сива боја. Внатрешноста на перницата е наполнета со пена која нуди удобност и поголема издржливост.

   Дијаметар на метална основа: 100 см

   Димензии на седиштата:

   Должина: 110 см

   Ширина: 70 см

   Висина: 115 см

   Вкупни димензии на нишалката:

   Должина: 110 см

   Ширина: 100 см

   Висина: 202 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на производот:

   Должина: 58 см

   Длабочина: 58 см

   Висина: 90 см

   Висина на наслонувач: 51 см

   Должина на седиштето: 47 / 40 cm

   Длабочина на седиштето: 46 см

   135-000007
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Гнездо нишалка HUDSON - сива

   16 други производи во иста категорија:

   Гнездо нишалка HUDSON - сива

   10.990 ден.
   12.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ