Ратан маса PAULA 60x60cm кафена
   Ратан маса PAULA 60x60cm кафена
   Ратан маса PAULA 60x60cm кафена
   Ратан маса PAULA 60x60cm кафена

   Ратан маса PAULA 60x60cm кафена

   Напиши рецензија (0)
   3.590 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Рамката е изработена од метал.

   Горниот дел е изработен од PE ратан. PE ратан е синтетички тип на ратан со висока издржливост.

   Калено стакло 5mm

   Погоден за надворешна употреба

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на производот:

   Должина: 60 ​​см

   Ширина: 60 ​​см

   Висина: 60 ​​см

   140-000030
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ратан маса PAULA 60x60cm кафена

   16 други производи во иста категорија:

   Ратан маса PAULA 60x60cm кафена

   3.590 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ