Gazebo тенда
   Gazebo тенда

   Gazebo тенда

   Напиши рецензија (0)
   11.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии на тендата: 3*3 м

   Висина на тенда: 2,6 m

   Димензии на ногарките: 14*20*0,7 мм

   Димензии на кровната цевка: 15*15*0,6 мм

   Димензии на крошна цевка: 14*20*0,6 мм

   Материјал: 180гр, полиестер

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   FGMR1
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Gazebo тенда

   16 други производи во иста категорија:

   Gazebo тенда

   11.999 ден.
   со ДДВ