Ратан маса PAULA 90x75cm кафена
   Ратан маса PAULA 90x75cm кафена
   Ратан маса PAULA 90x75cm кафена
   Ратан маса PAULA 90x75cm кафена

   Ратан маса PAULA 90x75cm кафена

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Рамката е изработена од метал.

   Горниот дел е изработен од PE ратан. PE ратан е синтетички тип на ратан со висока издржливост.

   Калено стакло 5mm

   Погоден за надворешна употреба

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на производот:

   Должина: 58 см

   Длабочина: 58 см

   Висина: 90 см

   Висина на наслонувач: 51 см

   Должина на седиштето: 47 / 40 cm

   Длабочина на седиштето: 46 см

   140- 000031
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ратан маса PAULA 90x75cm кафена

   16 други производи во иста категорија:

   Ратан маса PAULA 90x75cm кафена

   4.990 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ