Софа NAOKI 120x55cm кафена
   Софа NAOKI 120x55cm кафена
   Софа NAOKI 120x55cm кафена
   Софа NAOKI 120x55cm кафена
   Софа NAOKI 120x55cm кафена

   Софа NAOKI 120x55cm кафена

   Напиши рецензија (0)
   7.990 ден.
   10.490 ден.
   Заштеди 2.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ногарките се изработени од метал.

   Седлото е изработено од PE ратан. PE ратан е синтетички тип на ратан со висока издржливост, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови.

   Висока издржливост: погоден за надворешна употреба - отпорност на временски услови и влажност.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на производот:

   Должина: 120 см

   Ширина: 55 см

   Висина: 79 см

   140-000007
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Софа NAOKI 120x55cm кафена

   16 други производи во иста категорија:

   Софа NAOKI 120x55cm кафена

   7.990 ден.
   10.490 ден.
   Заштеди 2.500 ден.
   со ДДВ