Сет маса и 2 столици LADY бела боја
   Сет маса и 2 столици LADY бела боја
   Сет маса и 2 столици LADY бела боја
   Сет маса и 2 столици LADY бела боја
   Сет маса и 2 столици LADY бела боја
   Сет маса и 2 столици LADY бела боја
   Сет маса и 2 столици LADY бела боја

   Сет маса и 2 столици LADY бела боја

   Напиши рецензија (0)
   8.490 ден.
   10.490 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Стабилна конструкција изработена од квалитетен метал во комбинација со PE ратан кој е еден вид еколошки синтетички ратан, може да се рециклира и е потраен од другите видови. 

   Стаклото на масата е проѕирно со дебелина од 5mm

   Димензии на стол:

   Должина: 68cm

   Ширина: 66.5cm

   Висина: 83cm

   Димензии на маса: 

   Дијаметар: 35cm

   Висина: 40cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   134- 000010
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет маса и 2 столици LADY бела боја

   16 други производи во иста категорија:

   Сет маса и 2 столици LADY бела боја

   8.490 ден.
   10.490 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ