IKEA ASKHOLMEN Рамка за цвеќиња
   IKEA ASKHOLMEN Рамка за цвеќиња
   IKEA ASKHOLMEN Рамка за цвеќиња
   IKEA ASKHOLMEN Рамка за цвеќиња
   IKEA ASKHOLMEN Рамка за цвеќиња

   IKEA ASKHOLMEN Рамка за цвеќиња

   Напиши рецензија (0)
   3.799 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот:

   Материјал: цврсто дрво, багрем, акрилна боја

   Боја: сиво - кафеава

   Димензии на производот

   Ширина: 72 см

   Длабочина: 3 см

   Висина: 190 см

   Димензии на пакетот:

   Должина: 100 см

   Ширина: 35 см

   Висина: 3 см

   Бруто тежина: 4,54 кг

   70258671
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA ASKHOLMEN Рамка за цвеќиња

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA ASKHOLMEN Рамка за цвеќиња

   3.799 ден.
   со ДДВ