• Ново
  Печка на дрва BLIST ZAR НОВ ЦРВЕН
  Печка на дрва BLIST ZAR НОВ ЦРВЕН

  Печка на дрва BLIST ZAR НОВ ЦРВЕН

  Напиши рецензија (0)
  20.590 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Моќност: 7-8kW

  Нето тежина: 64kg

  Димензии: 480x460x930mm

  Kвадратура на загревање:35-40m2

  Гусани: Плотна, врата, рачка, постоље

  Димензија на издувна цевка: 120mm

  Двоен лим на страници со воздушна комора

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  24089
  25 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Печка на дрва BLIST ZAR НОВ ЦРВЕН

  14 други производи во иста категорија:

  Печка на дрва BLIST ZAR НОВ ЦРВЕН

  20.590 ден.
  со ДДВ