Печка на дрва BLIST Padova
   Печка на дрва BLIST Padova

   Печка на дрва BLIST Padova

   Напиши рецензија (0)
   15.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Максимална моќност: 9-11 kW

   Материјал: челичен лим

   Облога: отпорен на топлина

   Стакло на вратата: отпорно на топлина до 750 °C

   Регулатива за снабдување со воздух

   Регулација на излезот на оџакот

   Дефлектор/Пепелник

   Решетка: леано железо

   Препорачано гориво: дрво, дрвени брикети

   Димензии (ШхВхД): 51х91х50 cm

   Дијаметар на излезот на оџакот: 12 cm

   Излез на оџакот: горен

   Ефикасност: 78%

   Вкупна тежина: 72 kg

   Енергетска класа: А

   | БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ДО ВАШАТА ЛОКАЦИЈА |

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   801925
   12 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Печка на дрва BLIST Padova

   7 други производи во иста категорија:

   Печка на дрва BLIST Padova

   15.390 ден.
   со ДДВ