Печка на дрва BLIST Б1 ЕКО
   Печка на дрва BLIST Б1 ЕКО

   Печка на дрва BLIST Б1 ЕКО

   Напиши рецензија (0)
   10.790 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 7-8KW

   Нето тежина: 45kg

   Димензии: 465x390x770mm

   Kвадратура на загревање:35-45m2

   Бакелитна рачка

   Простор за складирање на дрва во долниот дел од печката

   Стакло на ложиште

   Големо ложиште

   Димензија на издувна цевка: 120mm

   Примарна регулација на влезни гасови за подобро СОГОРУВАЊЕ

   | БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ДО ВАШАТА ЛОКАЦИЈА |

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   18639
   59 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Печка на дрва BLIST Б1 ЕКО

   7 други производи во иста категорија:

   Печка на дрва BLIST Б1 ЕКО

   10.790 ден.
   со ДДВ